LPSK atsiliepė į Europos viešųjų paslaugų profesinės sąjungos (EPSU) kvietimą ir ragina visus savo parašais paremti Europos piliečių iniciatyvą „Būstas – visiems“ (Housing for All)

Šia iniciatyva siekiama, kad būstas taptų prieinamesnis kiekvienam europiečiui.

Visi turime teisę į stogą virš galvos. Vergauti bankams, viską sukišti nuomai – normalu, o valstybės parama piliečiams apsirūpinant būstu – nenormalu? Jei taip nemanote, savo parašu prisidėkite prie europiečių judėjimo. Būsto prieinamumas priklauso ir nuo pilietinės visuomenės pastangų. Pasirašykime: https://www.housingforall.eu/lt/support-the-campaign-and-sign-the-petition-lt/

Parašai po peticija renkami internetu iki kovo 18 d. (Pagal Lietuvos nustatytus reikalavimus, pasirašant peticiją prašoma nurodyti Lietuvos suteiktą asmens kodą.)

Europos piliečių iniciatyva – tai priemonė paraginti Europos Komisiją imtis veiksmų. Iniciatyvą „Būstas – visiems“ inicijavo Austrijos visuomenininkai drauge su profesinėmis sąjungomis ir kitomis ne pelno organizacijomis. Visose ES šalyse reikia surinkti iš viso 1 milijoną parašų ir bent 7 šalyse – nustatytą minimumą parašų. Lietuvos minimumas yra 8250 parašų, tačiau jei ir nepavyktų tiek surinkti, Lietuvos parašai papildys bendrą ES surinktų parašų skaičių.

Daugiau informacijos: http://www.lpsk.lt/kvieciame-savo-parasais-paremti-europos-pilieciu-iniciatyva-bustas-visiems/