Čia galite rasti naujausias aktualijas žiniasklaidoje, susijusias su darbo ir socialiniais įstatymais, pokyčiais darbo rinkoje, taip pat įdomius ir aktualius patarimus Jums ir Jūsų darbui. 

Ministrė A. Pabedinskienė: „Norint sukurti stiprią valstybę, būtina koncentruotis į žmogų ir jo socialinę apsaugą“

Plačiau…


Siūlomos „Sodros“ įmokų lubos paliestų 3 tūkst. žmonių

Vyriausybės ir Seimo frakcijų atstovams trečiadienį susitarus įvesti „Sodros“ įmokų lubas, didžiųjų frakcijų vadovai teigia, jog sprendimas jas taikyti darbuotojams, kurių atlyginimas viršija 10 vidutinių darbo užmokesčių, būtų tik simbolinis aktas, nes jos būtų taikomos labai mažam žmonių ratui.

Plačiau…


Atleidžiamiems darbuotojams ruošia naujovę

Premjeras ir socialinės apsaugos ir darbo ministrė skelbia su Seimo frakcijų seniūnais sutarę steigti fondą, iš kurio netekę darbo pašalpas gautų tie darbuotojai, kurie vienoje darbovietėje būtų išdirbę ne mažiau kaip trejus metus.

Plačiau…


 

LPK prezidentu perrinktas R. Dargis

Lietuvos pramonininkų konfederacijos (LPK) nariai IX suvažiavime konfederacijos prezidentu antrajai kadencijai perrinko Robertą Dargį.

Plačiau…


Atleidžiami darbuotojai į specialaus fondo lėšas galės pretenduoti po 3 m. darbo

Trečiadienį pasiektas politinis sutarimas dėl fondo steigimo, iš kurio būtų mokamos išmokos atleidžiamiems darbuotojams.

Plačiau…


Seimo komitetas pasisako prieš „Sodros“ lubas

Seimo Socialinių reikalų ir darbo komitetas nekeičia savo pozicijos ir pasisako prieš „Sodros“ lubas darbuotojams, kurių darbo užmokestis viršytų 5 vidutinius darbo užmokesčius (VDU).

Plačiau…


Premjeras pranešė, iki kada turėtų būti priimtas socialinis modelis

Seime šiuo metu svarstomas socialinis modelis turėtų būti priimtas iki liepos mėnesio, pareiškė premjeras Algirdas Butkevičius.

Plačiau…


Ekspertai: „Sodros“ lubos būtinos, tačiau kartu reikia ir kitų reformų

Plačiau…


Triukas, per keletą minučių padedantis susigrąžinti produktyvumą darbe 

Pasaulyje atlikta daugybė mokslinių tyrimų, įrodančių, kad vienas geriausių būdų norint įsidėmėti informaciją, būti produktyvesniam darbe – dirbant protinį darbą daryti reguliarius fizinės veiklos intarpus.

Plačiau…