Čia galite rasti naujausias aktualijas žiniasklaidoje, susijusias su darbo ir socialiniais įstatymais, pokyčiais darbo rinkoje ir kt.

„Philip Morris Lietuva“ vadovas perkeltas į Portugaliją

Kiek daugiau nei dvejus metus UAB „Philip Morris Lietuva“ Klaipėdoje vadovavęs Rimvydas Pundinas perkeltas dirbti į Portugaliją. Nuo gruodžio 2 d. „Philip Morris Lietuva“ generaliniu direktoriumi paskirtas Johanas Binkas.

Plačiau… 


Rusija smogė Kauno mero V. Matijošaičio įmonėms

Lietuviškų silkių ar krabų lazdelių ant rusų šventinio stalo nebus. Rusija paskelbė nuo pirmadienio sustabdanti žuvies produktų importą iš keturių didžiųjų Lietuvos perdirbimo įmonių. Tarp jų atsidūrė ir Kauno mero Visvaldo Matijošaičio įmonės „Vičiūnai ir partneriai“ bei „Pungės kooperatinė prekyba“.

Plačiau…

Plačiau…


2015 metais augo užimtumas – 312 tūkst. bedarbių suteiktos galimybės įsitvirtinti darbo rinkoje

Šių  metų užimtumo rodikliai šoktelėjo aukštyn, palyginti su 2014 metais –  nuo metų pradžios padėta įsidarbinti 173,6 tūkst. (pernai per tą patį laikotarpį – 166,8 tūkst.), į aktyvios darbo rinkos politikos priemones nusiųsta 64,8 tūkst. (pernai – 56,6 tūkst.) ir veiklą pagal verslo liudijimus pradėjo 73,5 tūkst. (pernai – 67,6 tūkst.).

Plačiau… 


Darbo rinka Lietuvoje apsivertė aukštyn kojomis

Karjeros portalų grupės Cvzona.lt direktoriaus Žilvino Padegimo teigimu, vos prieš dešimt metų darbdaviai geidė jaunų, energingų, išvaizdžių darbuotojų, o vyresnio amžiaus žmonės buvo kone nustumti į darbo rinkos paraštes. Tuo tarpu dabar situacija yra apsivertusi aukštyn kojomis – dėl kompetencijų ir per laiką išsiugdytų asmeninių savybių darbo rinkoje labiau yra vertinami vyresnio amžiaus žmonės.

Plačiau…