Liepos 19-20 UAB „Vičiūnai ir partneriai” vyko šios bendrovės Darbo saugos ir sveikatos (DSS) komiteto rinkimai.

Kandidatais į šį komitetą buvo pasiūlyti profesinės sąjungos nariai, ir visi įmonės darbuotojai slaptu balsavimu pritarė trijų profesinės sąjungos atstovų kandidatūroms šiame komitete. Taigi, UAB „Vičiūnai ir partneriai” DSS komiteto nariais tapo profesinės sąjungos atstovai Remigijus Urbšas, Viktoras Dancenko ir Laurynas Grikštas.

„Šie DSS komiteto rinkimai – tai ne trumpą laikotarpį trukusių profesinės sąjungos pastangų vaisius: vyko ne vienas susitikimas su darbdavio atstovais, kuriems išsakėme savo rūpestį ir būtinybę atnaujinti DSS komitetų veiklą „Vičiūnų” grupės” įmonėse, Plungėje”, – sako profesinės sąjungos pirmininkė Vilma Kūriene.

„Profesinė sąjunga į komitetą siūlė pačius kompetetingiausius, geriausiai išmanančius ir drąsiausius darbuotojus, nebijančius tinkamai suformuluoti ir išsakyti darbuotojų saugos problemas. Juk dėl darbo specifikos šioje įmonėje turi būti skirtas tinkamas dėmesys saugioms darbo vietoms, kad būtų išvengta ne tik nelaimingų atsitikimų, bet ir profesinių ligų ateityje”, – tikina darbuotojų atstovė.

Ji taip pat priduria, jog dar laukia DSS komitetų rinkimai ir kituose dviejuose, Plungėje veikiančiuose, „Vičiūnų” grupės fabrikuose.

Nuotrauka: lrt.lt