Savaitgalį, rugpjūčio 28-29 dienomis, Lietuvos maistininkų profesinės sąjungos Taryba susirinko į paskutinį šią vasarą posėdį ir seminarą, kurių metu ne tik aptarė visiems darbuotojams bei profesinės sąjungos nariams svarbius ir aktualius klausimus, apžvelgė profesinės sąjungos veiklos aktualijas bei įstatymų naujienas, bet ir diskutavo apie profesinės sąjungos viziją bei struktūrinius pokyčius. 

Pirmąją susitikimo dieną dalyviai diskutavo apie organizacijos veiklą bei apie tai, ką galima daryti kitaip pandemijos fone. Dieną papildė ir mokymų dalis, kurioje Tarybos nariai drauge gilinosi į darbų saugos problematiką įmonėse, kalbėjo apie darbuotojų elgesį, kai vadovybė kviečia pasikalbėti. Diskutuota ir apie bendravimą su darbuotojais/nariais bei apie tai kokie klausimai užduodami darbuotojams ir kaip reikėtų reaguoti į provokuojančius klausimus.

Antrąją dieną šiek tiek papolitikuota. Nenumaldomai artėjantys 2020 metų Seimo rinkimai verčia susimąstyti ir atsakingai pagalvoti apie tai, kam pelnytai atiduoti savo balsą. Todėl nariai turiningai praleido dieną dalyvaudami informatyvioje ir naudingoje diskusijoje, kurią kuravo žurnalistas Aurimas Perednis.

**

Tarybos posėdį vedė naujasis LMP pirmininkas Raimondas Tamošauskas, kuris ilgametei LMP pirmininkei Gražinai Gruzdienei išėjus į pensiją ir tuo pačiu pasitraukus iš pareigų, pagal LMP įstatus nuo rugsėjo pirmosios oficialiai perima jos pareigas. 

Raimondas 1993 m. pradėjo dirbti Klaipėdos „Švyturio“ alaus darykloje automatikos derintoju. Darbuotojams 2000 m. įkūrus profesinę sąjungą, buvo ir yra aktyvus šios organizacijos narys nuo pat pirmų dienų. 2002 m. tapo „Švyturio“ profesinės sąjungos komiteto pirmininku. 2003 m. buvo pasirašyta įmonės kolektyvinė sutartis. Aktyviai įsijungė į Lietuvos maistininkų profesinės sąjungos ir Klaipėdos profesinių sąjungų veiklą. 2008 m. tapo ir UAB „Philip Morris Lietuva“ profesinės sąjungos komiteto pirmininku; tais pačiais metais aktyviai dalyvavo kuriant Klaipėdos valstybinio muzikinio teatro profesinę sąjungą, išrinktas organizacijos pirmininku. 2011 m. kartu su kitais Klaipėdos „Švyturio“ alaus daryklos darbuotojais, kilus ginčui dėl įmonės kolektyvinės sutarties vykdymo, paskelbė streiką. Aktyviai dalyvauja tiek Lietuvos, tiek ir tarptautinėje profsąjungų veikloje. Yra ETUC Kolektyvinių derybų komitete pakaitinis narys nuo Lietuvos. Nuo 2016 m. paskirtas į Lietuvos trišalę tarybą.

Dar kartą, linkėdami kuo didžiausios sėkmės, nuoširdžiai dėkojame ilgametei profesinės sąjungos vadovei Gražinai Gruzdienei už ambicingą, atkaklų ir visapusiškai atsidavusį darbą bei sveikiname naująjį LMP pirmininką Raimondą Tamošauską!

 

 

 

Daugiau nuotraukų ČIA.

LMP inf.