Vandemoortele Seneffe, viena iš daugybės tarptautinės maisto kompanijos Vandemoortele gamybos vietų, be jokios priežasties atleido pagrindinį darbuotojų asociacijos FGTB Horval Vandemoortele Seneffe delegatą. Atleidimo laišką Laurentas gavo likus trims dienoms iki Šv. Kalėdų. Įdomiausia tai, kad laiške nebuvo nurodyta jokių atleidimo iš darbo priežasčių. Matyt jų ir negalėjo būti, kadangi per savo dešimties metų karjerą Seneffe įmonėje, Laurentas nepadarė jokių nusižengimų. Vienintelė jo bėda yra susijusi su jo misija ir statusu FGTB Horval Vandemoortele Seneffe. 

Įmonės vadovybė užsipuolė darbuotojų atstovą ir tokiais būdais bando išvengti socialinio dialogo ir darbuotojų teisių atstovavimo savo įmonėje.
Buvo surengtas derybinis susitikimas su įmonės vadovybe, siekiant pakeisti jų poziciją ir gražinti Laurentą į darbą, tačiau nepaisant pastangų ir diskusijų, Vandemoortele vadovybė išliko įstrigusi savo pozicijose.

Tačiau FGTB Horval nežada pasiduoti ir deda visas pastangas, kad jų delegatas grįžtų į darbą.

Kviečiame ir Jus prisidėti prie šio kilnaus tikslo ir pasirašyti peticiją! 
Socialinis dialogas turi egzistuoti, darbuotojų interesai taip pat turi būti atstovaujami.

Peticiją pasirašyti galite ČIA.

Primename:

„Vandemoortele” yra pirmaujanti Europos maisto produktų grupė, gaminanti ir parduodanti aukštos kokybės maisto produktus.
FGTB HORVAL (HORECA-VOEDING-FOOD) yra darbuotojų asociacija, priklausanti FGTB (Belgijos darbo federacija).

Parengta remiantis FGTB Horval inf.