Spalio 9 d.  įvyko 2016 m. Seimo rinkimų I-asis turas.

Rinkimuose dalyvavo 50 proc. rinkėjų. 

Džiaugiamės, kad išmokome kritiškiau žvelgti į politines partijas ir liovėmės naiviai tikėti, kad tie, kurie daug ir gražiai kalba, mokės lygiai taip pat gerai ir dirbti. 

Tikimės, kad II-ajame ture ir toliau palaikysime tuos, kurie savo darbais įrodė, jog yra verti mūsų palaikymo. O dabar, dar kartą prisiminkime, kokius rezultatus atnešė I-asis rinkimų turas.

 

 

Seimo rinkimų pirmajame ture geriausiai pasirodė Tėvynės sąjunga-Lietuvos krikščionys demokratai ir Valstiečių ir žaliųjų sąjunga, kurie, primename, palaikė Prezidentės Dalios Grybauskaitės veto Darbo kodeksui.

Dar nesibaigus rinkimams, Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos pirmininkas Ramūnas Karbauskis Darbo kodekso taisymą iškėlė, kaip vieną iš prioritetinių darbų.

Rezultatai lyg ir teikiantys vilčių, tačiau skubėti džiaugtis, dar tikrai per anksti.

Todėl, antrajame LR Seimo rinkimų ture Lietuvos maistininkų profesinė sąjunga kviečia palaikyti aktyvią profsąjungietę, buvusią Kauno švietimo profesinės sąjungos pirmininkę, Kauno miesto savivaldybės tarybos narę AUŠRĄ PAPIRTIENĘ, kuri Kalniečių apygardoje susirungs su konservatoriumi Andriumi Kupčinsku.

Bei socialinio modelio svarstymo Seime metu, mūsų visų interesus atstovavusį ir įnirtingai gynusį paprastų Lietuvos žmonių interesus – TS – LKD Seimo narį Rimantą Joną Dagį, kuris Šilainių apygardoje susirungs su Ramūnu Karbauskiu.

 

Mums svarbu turėti Seime kuo daugiau darbuotojų interesus  atstovaujančių narių, kurie žino, kad tik nuoseklus ir nuoširdus darbas, tikėjimas ir noras padaryti geriau yra teisinga kryptis, nes tai atneša rezultatus.