STOP TTIP jau birželio 1 d. pradeda kampaniją  „Atlik išsamų ekonomikos ir prekybos susitarimo (CETA) su  Kanada patikrinimą.”

Ši kampanija leis daryti efektyvų spaudimą Europos parlamentarams, kurie už CETA (ne)balsuos jau kelių mėnesių bėgyje. 

 

Dauguma iš Europos parlamentarų dar nėra išreiškę viešos savo pozicijos CETA sutarties klausimas, t.y. nėra aišku ką jie palaiko.

TODĖL KAAIP mes galime sužinoti, ką jie galvoja apie šį neskaidrų susitarimą?

 Yra tik vienas kelias: IMTI JŲ IR PAKLAUSTI TIESIAI ŠVIESIAI.

Pasitelkiant lengvai naudojamą internetinę paskyrą Jūs galėsite Europos parlamentarams užduoti Jums rūpimus klausimus susijusius su CETA, įvertinti jų atsakymus ir pasidalinti su draugais.

Jeigu atsakymo negausite, galėsite pasitelkti internetinę paskyrą, padėsiančią organizuoti susitikimus, protestus ar kitas akcijas, kurios padės užmegzti skaidrų dialogą su savo atstovais EP.

Trumpai tariant, JŪS DARYSITE CETA CHECK (patikrinimą).

Argi ne puiki idėja?

Jei įmanoma suburti milijonus europiečių iniciatyvai, įmanoma ir užtikrinti kad sprendimų priėmėjai, kurie atiduos savo balsus už CETA darytų tai viešai ir argumentuotai, o ne už uždarų durų.

Nepamirškime: Ši kampanija ne tik apie CETA, ji yra apie pasiekimus, kurie gina mūsų aplinką, vartotojų ir socialines teises, o ypač Europos demokratiją.

Mes, piliečiai, nusipelnėme žinoti kokius sprendimus, liečiančius mus visus, priima mūsų Europos parlamentarai. Mūsų atstovams reikia priminti, kas juos išrinko.

Savo sprendimais jie turi tarnauti mums, bet ne užsienio korporacijoms!

Daugiau svarbios informacijos ČIA.

 

BŪKIME PILIETIŠKI!