image020.jpg
2014 m. balandžio 9 d.

image020.jpg

Pagrindinės progresuojančios frakcijos Europos Parlamente, socialistai ir demokratai, pristatė ambicingą dešimties punktų planą, kaip sukurti bent septynis milijonus naujų darbo vietų per artimiausius metus.

 
S & D frakcijos „Europa grįžta į darbą” planas siūlo keletą konkrečių veiksmų, įskaitant 582 milijardų eurų investicijų į transporto infrastruktūrą, energijos vartojimo efektyvumą ir atsinaujinančią energiją, Europos jaunimo garantijas visiems bedarbiams jaunesniems nei 30 metų bei radikaliai mažinti biurokratiją.

S & D frakcijos pradėjo kampaniją internetu ir išleido vaizdo įrašą, kuris skatina palaikyti jų 10-ies punktų planą.
S & D frakcijos pirmininkas Hannes Swoboda sakė: „šiandien Europoje yra 27 mln. bedarbių. Dėl politinių klaidų Europa patiria ilgiausia recesiją nuo 1930 m.”

„Labiausiai nuskriausti buvo jauni žmonės. Kai kuriose šalyse jaunimo nedarbas siekia per 50 proc. Europai reikalingi radikalūs pakyčiai bei nauja vadovybė, kuri bus pasirengusi pradėti nuo nulio bei padidinti užimtumą.”

S & D frakcijos plano „Europa grįžta į darbą” koordinatorė Emilie Turunen teigia: „Mūsų 10 punktų planas rodo, kad yra alternatyva negailestingam taupymui.”

„Investuojant į infrastruktūrą, energijos vartojimo efektyvumą bei į atsinaujančius energijos šaltinius, galime nutraukti užburtą recesijos ir nedarbo ratą bei sukurti naują – darbo vietų augimo ratą.”

„Mūsų 582 mlrd. eurų investicijų planas realiai gali sukurti 5 mln. naujų darbo vietų per pirmuosius trejus metus.”

„Tačiau, vien tik kovoti su nedarbu nepakanka. Mes taip pat norime kurti kokybiškas darbo vietas, kelti minimalų darbo užmokestį.”