2012 m. lapkričio 14 d.
Lapkričio 13 d. vyko darbuotojų atranka pritraukėjų darbui projekte „Baltic organizing academy”. Skelbimas dėl darbo profesinėse sąjungose sulaukė nemažo susidomėjimo – buvo gauta apie 50 CV. Į atrankos pokalbį buvo pakviesti 10 kandidatų, iš kurių Lietuvos maistininkų ir metalistų profesinių sąjungų pirmininkės bei Skandinavijos profesinių sąjungų atstovai atrinko du žmones. Visą dieną užtrukusi atranka buvo vykdoma per inscenizacinius žaidimus, stebint kandidatų darbą grupėse, apklausiant juos per interviu.  


Atsirinkti darbuotojai nuo gruodžio 2 d. pradės dirbti su numatytomis tikslinėmis metalistų ir maistininkų sektorių įmonėmis, bandydami pritraukti į profesines sąjungas daugiau narių. Darbuotojams numatyti specialūs mokymai, kuriuose jie  sužinos apie kampanijų planavimą, įvairias organizacines taktikas, praktiniais žaidimais mokysis bendrauti su pavieniais darbuotojais (pokalbiai vienas su vienu) ir t.t.
Mokymuose taip pat dalyvaus dalis maistininkų ir metalistų aktyvo, kurie bus apmokyti ir įsipareigos naujus metodus taikyti savo organizacijose.

Lietuvos maistininkų profesinės sąjungos informacija
Lietuvos maistininkų profesinė sąjunga facebook’e: