2012 m. birželio 28 d.
Birželio 26 d. Taline vyko pirmųjų „Baltic organizing academy” projekto rezultatų pristatymas. Susitikime dalyvavo Estijos organizacinės komandos nariai, pramonės, paslaugų, transporto sektorių pritraukėjai, Nordic IN, Danijos metalistų profesinių sąjungų, Suomijos profesinių sąjungų, F.Eberto fondo ir Lietuvos maistininkų profesinės sąjungos atstovai.


Projekto koordinatorius Estijoje Hannes Roosaar apibendrino projekto tikslus ir jau pasiektus rezultatus. Naujų narių pritraukėjai pradėjo dirbti gegužės 21 d. ir per 5 savaites jau pritraukė 20 žmonių. Taip pat
buvo suorganizuotas vienas bendras darbuotojų susirinkimas, su daugybe žmonių pabendrauta asmeniškai, platinta profesinės sąjungos kontaktinė informacija, ieškoma naujų būdų pasiekti darbuotojus. Susidurta su pirmomis problemomis – sunku gauti darbuotojų kontaktus, su jais pasikalbėti prie vartų (dauguma išeina paskutinę minutę, o tada skuba į autobusus), jaučiama apatija ir abejingumas, pritraukėjais dažnai nepasitikima, jie atrodo įtartini tiek darbuotojams, tiek darbdaviams.

Nepaisant sunkumų, organizacinė komanda nepraranda optimizmo ir tikisi, kad žiniai apie programą plintant iš vienų darbuotojų kitiems, bus įmanoma pasiekti šių metų projekto tikslą – į profesines sąjungas pritraukti 500 žmonių.

Lietuvos maistininkų profesinės sąjungos informacija