2012 m. gegužės 29 d.
Gegužės 28 d. Lietuvos maistininkų profesinės sąjungos pirmininkė bei konsultantas darbo apmokėjimo ir socialiniais klausimais lankėsi Kaune. Pradžioje jie susitiko su AB „Stumbras” personalo vadove Lina Stasiulevičiene ir aptarė taros padalinio darbuotojų darbą po būsimo naujos technikos įdiegimo. Susitarta, jog bus organizuojamas darbuotojų susirinkimas, kuriame darbuotojai bus supažindinti su nauja tvarka. Susirinkime turėtų dalyvauti ir personalo bei profesinės sajungos atstovai. Taip pat susitikime buvo aptarti klausimai dėl kolektyvinės sutarties vykdymo kitais metais. 


Po pietų LMP atstovai dalyvavo AB „Kraft Foods Lietuva” profesinės sąjungos narių susirinkime. Gamybos direktorius Raimondas Bakšys supažindino su kompanijos uždaviniais, Lietuvos įmonės atstovas Europos darbo taryboje Arūnas Vilčinskas pateikė savo veiklos Taryboje ataskaitą.

Po to Lietuvos maistininkų profesinės sąjungos pirmininkė pateikė informaciją apie LR Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos teikiamus Darbo kodekso pakeitimus, o konsultantas darbo apmokėjimo bei socialiniais klausimais pristatė svarstomus Seime pensijų įstatymų pakeitimus.
Susirinkimo pabaigoje buvo perrinkti įmonės atstovas bei jo pavaduotojas į „Kraft Foods” Europos darbo tarybą. Lietuvos įmonės atstovu dar kartą tapo Arūnas Vilčinskas.

Lietuvos maistininkų profesinės sąjungos informacija