2012 m. vasario 17 d.
Lietuvos maistininkų profesinės sąjungos atstovai, kartu su Lietuvos metalistų profesinių sąjungų susivienijimo pirmininke vasario 13 – 15 d. dalyvavo Taline vykusiuose projekto „Baltic organizing academy” mokymuose „Pasiruošimas organizavimo kampanijai”.

Pirmąją mokymų dieną buvo diskutuojama apie tai, kaip turi atrodyti organizuota darbovietė, kaip įgyti ir išlaikyti galią, vykdyti naujų narių pritraukimo kampanijas. Pristatyti galimi kampanijų modeliai, elementai, stadijos, Lenkijos atstovas Krsyztof Zgoda pateikė saugos darbuotojų pritraukimo į profesinę sąjungą Lenkijoje pavyzdį. LMP pirmininkė turėjo progą su Estijos profesinių sąjungų atstovais aptarti abejose šalyse veikiančių darbo ginčų nagrinėjimo sistemų pliusus ir minusus.

Kitą dieną buvo kruopščiai analizuojamas kiekvienas organizavimo kampanijos etapas, aptarti darbai, kuriuos reikia atlikti parengiamojoje stadijoje ir jau pradėjus vykdyti programą, įspėta apie būtiną pasiruošimą galimiems atsakomiesiems darbdavių veiksmams. Sutarta vasario 24 d. Vilniuje organizuoti Lietuvos grupės susitikimą su šiaurės šalių atstovais dėl bendradarbiavimo susitarimo pasirašymo.

Lietuvos maistininkų profesinės sąjungos informacija
Lietuvos maistininkų profesinė sąjunga facebook’e: