2012 m. vasario 3 d.
Ketvirtadienį Kauno apygardos teismas panaikino visų laikinųjų apsaugos priemonių taikymą Įmonių grupei „Alita“. Priemonės buvo pritaikytos Alytaus rajono apylinkės teismo nutartimi 2011 metų lapkričio 25 dieną. Kauno apygardos teismo nutartis yra galutinė ir įsigalioja nedelsiant, nurodo bendrovė.

Teismas taip pat taip pat nutarė netenkinti Serbijos privatizavimo agentūros prašymo papildomai areštuoti ir bendrovės pinigines lėšas.

„Nutartis yra logiška, laukta ir svarbi mums bei mūsų verslo partneriams. Ji leis bendrovei visą dėmesį skirti verslui, o ne teismų procedūroms“, – sakė Įmonių grupės „Alita“ generalinis direktorius Paulius Kibiša.

Primename, kad 2010 m. vasario 16 dieną Serbijos privatizavimo agentūra priėmė sprendimą nutraukti sutartį su Lietuvos įmone „Alita“ ir Švedijos bendrove „United Nordic Beverages“ dėl „Beogradska Industria Piva“ alaus daryklos akcijų įsigijimo. Nutraukimo priežastis – nevykdomi sutarties įsipareigojimai.

Serbijos privatizavimo agentūra pateikė Serbijos arbitražui pareiškimą dėl 68,347 mln. eurų (236 mln. Lt) dydžio baudos priteisimo iš investuotojų.

DELFI