2012 m. sausio 19 d.
Sausio 13 d. AB,,Nordic Sugar Kėdainiai,, profesinės sąjungos nariams buvo organizuota popietė ,,Apie laiką, sveikatos išmintį ir muzikos garsų burtus,,.

Kėdainių daugiakultūrinio centro parodų salėje, kur šiuo metu vyksta menininkės Eglės Jasulaitytės tekstilės darbų paroda,   dalyviai ne tik apžiūrėjo parodą, aptarė organizacijos tolimesnę veiklą,  pagerbė praėjusių metų jubiliatus, bet išklausė įdomią paskaitą apie sveikatos stiprinimą. Lektorė davė  racionalių patarimų kaip valyti organizmą, kaip specialiais kvėpavimo pratimais jį stiprinti, norintiems nustatė jų biologinį amžių. Sveikatos išminties paslaptimis pasidalino žinoma šalyje vegetarė, chemijos mokslų daktarė, docentė Ksavera Vaištarienė.
Didelį dvasinį pasitenkinimą suteikė ir labai gabaus kėdainiečio akordeonisto Lietuvos muzikos ir teatro akademijos antrakursio studento Laimono Salijaus klasikinės muzikos koncertas.
Tokie renginiai padeda sustiprinti mūsų vienybę, suteikia sielai atgaivos, ugdo meninį skonį.  Vaišinomės labai kukliai – Biržų vaisine duona ir mėtų arbata – sakė profesinės sąjungos pirmininkė Vida Liutkevičienė.

Lietuvos maistininkų profesinės sąjungos informacija

Lietuvos maistininkų profesinė sąjunga facebook’e: