2011 m. lapkričio 21 d.
Lapkričio 15 – 16 d. Hamburge vyko baigiamoji projekto „Baltijos jūros regiono darbo tinklas” (BSLN) konferencija, kur 240 dalyvių susitarė dėl konferencijos rezoliucijos ir trylikos centrinių rekomendacijų stiprios darbo rinkos Baltijos jūros regione plėtojimui.


Šio sėkmingo projekto pagrindas buvo bendras supratimas, kad be tokių svarbių elementų kaip socialinis dialogas bei trišalės struktūros neįmanomas tvaraus ekonomikos augimo ar socialinė plėtra. Socialiniai partneriai, turintys bendrų interesų gerai veikiančioje ir palankias darbo sąlygas kuriančioje darbo rinkoje yra tarsi stipraus ir konkurencingo regiono stuburas.

Vienas svarbiausių šios konferencijos pasiekimų buvo nuolatinio trišalio socialinio dialogo forumo Baltijos jūros regionui sukūrimas, taip užtikrinant projekto tvarumą. Forumas pradės savo darbą 2012 m. sausio mėn, per Vokietijos pirmininkavimą Baltijos jūros šalių tarybai.

BSLN prisidėjo prie daugybės projektų, studijų, susitikimų šalyse aplink Baltijos jūrą. Visi šie rezultatai bus pristatyti 2012 m. sausį baigiamojoje projekto publikacijoje.

versta iš BSLN spaudos pranešimo

Lietuvos maistininkų profesinės sąjungos informacija