Šiandien Kėdainiuose vyko „Nordic Sugar Kėdainiai” profesinės sąjungos ataskaitinis susirinkimas.
Susirinkimo metu buvo aptarta įmonės vidinė situacija, profesinės sąjungos aktualijos ir naujienos, darbuotojams svarbūs klausimai.
Dėkojame visiems dalyvavusiems už įsitraukimą, išsakytas mintis ir bendras diskusijas.
Tik veikdami kartu galime stiprinti darbuotojų atstovavimą ir ieškoti geriausių sprendimų darbuotojų labui.