Šiandien Kaune vyko „Mondelez įmonių grupės” konferencija, kurios metu aptarti svarbūs organizaciniai bei einamieji klausimai. Konferencijos metu pristatyta nauja Europos darbo tarybos sutartis – Arūnui Vilčinskui suteikti įgaliojimai ją pasirašyti bei atstovauti šiame procese.
Taip pat komiteto nariu išrinktas Andrius Pilvelis, kuris prisijungs prie tolimesnio darbuotojų atstovavimo ir bendradarbiavimo stiprinimo. Renginio metu pristatyta finansinė ataskaita, aptarti aktualūs einamieji klausimai bei būsima skaidraus darbo užmokesčio direktyva. Vyko aktyvi diskusija apie darbuotojų atstovavimą ir artėjančius pokyčius darbo santykių srityje.
