Rugsėjo 8-9 dienomis Plungėje vyks mokymai jauniesiems profesinių sąjungų nariams. Juose dalyvaus jaunimo atstovai iš „Viči grupės” įmonių Plungėje profesinės sąjungos ir UAB „Philip Morris Lietuva“ profesinės sąjungos.

Mokymų dalyviai klausysis pranešimų apie efektyviai veikiančią komandą, lyderystę, bendradarbiavimą, mokysis viešojo kalbėjimo gudrybių, dalyvaus komandos formavimo užsiėmimuose, kitose interaktyviose veiklose.

Su jaunimiečiais žiniomis dalinsis Lietuvos maistininkų profesinės sąjungos pirmininkas Raimondas Tamošauskas ir Lietuvos profesinių sąjungų konferderacijos (LPSK) jaunimo centro pirminkė Alina Tankeliun.

Beje, mokymus organizuoja neseniai veiklą pradėjęs „Viči grupės” įmonių Plungėje profesinės sąjungos Jaunimo komitetas.

„Mūsų tikslas – suburti kuo daugiau jaunimo į savo gretas ir kartu petys į petį kovoti už geresnes darbo sąlygas darbe”, – sako organizatoriai.

Palinkėkime kuo didžiausios sėkmės jauniesiems kolegoms ne tik organizuojant šiuos mokymus, bet ir tolesnėse iniciatyvose!

Ypatingas AČIŪ už pagalbą organizuojant mokymus „Viči grupės” įmonių Plungėje profesinės sąjungos pirmininkei Vilmai Kūrienei bei šios profesinės sąjungos jaunimiečiui Deividui Petreikiui!