• Nuo lapkričio 14 d. iki gruodžio 9 d. Tarptautinės darbo organizacijos mokymų centras rengia nuotolinius mokymus profesinių sąjungų jaunimui – „Jaunimas darbo rinkoje ir profesinėse sąjungose“. Jie vyks anglų ir rusų kalbomis. Į juos gali kandidatuoti profesinių sąjungų jaunimas iki 35-erių metų. Susidomėjusius kviečiame per artimiausias dienas informuoti LPSK sekretoriatą (reikalingas oficialus delegavimas) el. paštu lpsk@lpsk.lt ir atsiųsime registracijos nuorodą. Atrinktus kandidatus informuos TDO mokymų centras. Kviečiame pasinaudoti kokybiškų mokymų galimybe!

  • Lapkričio 10 d. 15.00-16.30 Lietuvos laiku garsus Belgijos institutas „Bruegel” organizuoja seminarą „Perrašant ES fiskalinės sistemos taisykles“. Kalba – anglų. Hibridinio formato renginį stebėti ir daugiau informacijos rasti galima čia.

  • Lapkričio 17 d. 15.00-16.00 Lietuvos laiku vyks Europos profesinių sąjungų instituto renginys iš ciklo dėl dirbtinio intelekto įtakos darbo pasauliuiTema – „Atstovavimas, autonomija ir atskaitomybė“. Pranešėjas – prof. Hamid Ekbia. Renginio formatas – hibridinis. Seminaro kalba – anglų. Registracija ir daugiau informacijos – čia. Primename, kad vėliau liks įrašas ETUI „Facebook“ paskyroje.

  • <Viešintiems Belgijoje> Lapkričio 28 d. – gruodžio 2 d. Briuselyje vyks daugybė Mokymosi visą gyvenimą savaitės renginių. Dalyvavimas – gyvai. Daugiau sužinoti ir į renginius registruotis galima čia.

  • Gruodžio 8 d. 13.30-15.00 Lietuvos laiku institutas „Bruegel” organizuoja hibridinį seminarą anglų kalba „Bėgant nuo potvynio: ar ES yra pasiruošusi klimato migracijai?“. Skaičiuojama, kad tarp 2008 ir 2021 m. apie 350 mln. žmonių privedė prie vidinės migracijos; manoma, kad dėl klimato kaitos artimiausiais dešimtmečiais klimato migracija stipriai išaugs ir taps vis problemiškesniu reiškiniu. Daugiau informacijos apie renginį ir registracija – čia.

  • Gruodžio 8-9 d. Europos profesinių sąjungų institutas (ETUI) organizuoja aukšto lygio hibridinę konferenciją „Teisinga pertvarka už augimo ribų“. Jos pradžia – 13.30 Lietuvos laiku. Preliminarią darbotvarkę bei patvirtintus pranešėjus galite pamatyti čiaKalba – anglų (kai kuriose diskusijose bus vertimas į prancūzų kalbą).