Rugpjūčio 11 d. buvo darbinga diena Kaune „Mondelez” fabrike. Prasidėjo nuo susipažinimo su įmone ir kaip vyksta gamyba bei darbuotojų darbo sąlygomis. Vėliau su profesinės sąjungos aktyvu diskutavome apie organizacijos veiklą bei ateities planus. O po pietų įvyko derybinis susitikimas su įmonės administracija. Buvo tęsiamos derybos dėl darbo apmokėjimo sistemos korekcijų.

Susitikimas Kėdainiuose su „Nordic sugar” profesinės sąjungos nariais

Rugpjūčio 12 d. vyko susitikimas Kėdainiuose su „Nordic sugar” profesinės sąjungos nariais. Vadovaujantis įmonės kolektyvine sutartimi, darbuotojai gali dalyvauti profesinės sąjungos renginiuose darbo laiku iki 8 valandų per metus. Vyko geros diskusijos apie profesinės sąjungos prigimtį ir jos veikimo būdus. Po susirinkimo su aktyvu aptarėme organizacijos veiklą, planavome ateinančius darbus.

Susitikimas Kėdainiuose su „Nordic sugar” profesinės sąjungos nariais

 

Rugpjūčio 16 ir 18 dienomis vyko VIČI įmonių grupės Plungėje profesinės sąjungos sąskrydžiai.
Vyko mokymai, bendravimas ir kartu smagiai leidome laiką. Nebuvo abejingų tinklinio, pasagų mėtymo ir virvės traukimo rungtyse. Atvyko svečių iš Pasvalio sūrinės ir Klaipėdos „Philip Morris Lietuva” fabriko.

 

AB „Pieno žvaigždės” Pasvalio sūrinės profesinės sąjungos nariai vyko pažintinei kelionei į Ilzenbergo dvarą.

Rugsėjis taip pat žada būti ne mažiau įdomus. Jau suplanuoti renginiai Kaune bei Druskininkuose ir Lietuvos maistininkų profesinės sąjungos tarybos posėdis.