Lapkričio 28-30 d. „Mondelez” įmonių grupės darbuotojų profesinės sąjungos pirmininkė Rūta Lapajeva dalyvavo Mondalez Europos darbo tarybos metiniame suvažiavime. Europoje dirbančių įmonių profesinių sąjungų atstovai turėjo galimybę tarpusavyje aptarti svarbiausius darbuotojams kolektyvinių sutarčių, darbo apmokėjimo, darbų saugos ir kitus klausimus. Antrąją  dieną vyko bendras darbuotojų darbdavio atstovų  posėdis. 

Primename, kad 1993-2000 metais kompanija vadinosi „Kraft Jacobs Suchard Lietuva“ ir buvo viena pirmųjų užsienio investuotojų Lietuvoje, į šalį atnešusi tarptautinius verslo standartus. Būtent tiesioginės užsienio investicijos lėmė, kad šiandien Kaune esantis fabrikas yra svarbia korporacijos gamyklų tinklo dalimi ne tik Europoje, bet ir pasaulyje. Nuo 2013 metų balandžio šis fabrikas tapo atskiru juridiniu vienetu „Mondelez Lietuva Production“.

„Mondelez Lietuva Production“  veikia LMP profesinė sąjunga, kuriai priklauso daugiau nei trečdalis įmonės darbuotojų. Europos darbo taryboje įmonę atstovauja Arūnas Vilčinskas.