Jau rytoj – gegužės 11 d. Vilniuje vyks LPSK VI suvažiavimas, kurio metu bus priimti svarbūs strateginiai dokumentai, balsuojama dėl pakeitimų įstatuose, taip pat vyks  LPSK pirmininko ir kitų vadovaujančių organų rinkimai. Suvažiavimas rengiamas viešbutyje „Best Western Vilnius“ (Konstitucijos pr. 14, Vilnius). Darbotvarkę galite rasti čia: Suvaziavimo darbotvarkes projektas

Mielieji,  LPSK vadovybės rinkimai – svarbus momentas, pareikalausiantis iš kiekvieno mūsų apgalvoto ir atsakingo sprendimo. 

Pastarieji  metai pateikė nemažai išbandymų, kurie parodė, kad Profesinės sąjungos privalo būti stipria, įtakinga, valstybės institucijų pripažįstama organizacija. Kad tai pasiektume, neabejotinai reikia naujų pokyčių ir naujų vadovų, gebančių šiuolaikiškai dirbti su darbuotojais, politikais, žiniasklaida.

Reikia vadovų tvirtai suvokiančių LPSK misiją ir atkakliai siekiančių jos tikslų įgyvendinimo, formuojant ir stiprinant organizacijos įvaizdį, aktyviai plečiant partnerystę ir stiprinant įtaką nacionaliniu lygmeniu, ugdant profesinių sąjungų solidarumą ir plėtojant gerosios praktikos sklaidą.

Kviečiame palaikyti Lietuvos miško ir miško pramonės darbuotojų profesinių sąjungų federacijos pirmininkės ir aktyvios visuomenės veikėjos Ingos Ruginienės kandidatūrą.

Manome, kad jos veikla, mintys ir sūlymai yra tai, ko reikia tvirtai ir efektyviai profesinei sąjungai.

Kviečiame susipažinti su Ingos Ruginienės prisistatymu, programa ir siūloma LPSK misijos įgyvendinimo ir tikslų siekimo strategija: http://www.ingaruginiene.lt/

Ir tik dirbdami komandoje ir priimdami tinkamus sprendimus, mes sugebėsime daryti teisingus, etiškus ir vertybiškus sprendimus, kurie bus naudingi mums patiems ir visai visuomenei.