Kovo 20 d. 13:30 val. Europos Komisijos atstovybės Lietuvoje konferencijų salėje (Gedimino pr. 16, Vilnius) vyks susitikimas su Europos komisijos atstovais.

Susitikime dalyvaus Europos Komisijos Ekonomikos ir finansų reikalų, Užimtumo, socialinių reikalų ir įtraukties generalinių direktoratų bei Europos Komisijos atstovybės Lietuvoje atstovai. 

2018 m. kovo 7 d. Europos Komisija paskelbė kiekvienai ES šaliai skirtas ataskaitas, kuriose visapusiškai išanalizuoti jų ekonominiai ir socialiniai iššūkiai (su Europos Komisijos atstovybės Lietuvoje pranešimu spaudai galite susipažinti čia, o visą Lietuvos ataskaitą rasite čia).

Todėl Europos Komisijos atstovybė Lietuvoje kviečia socialinius ir ekonominius partnerius į pristatymą ir diskusiją apie Lietuvos ataskaitą.

Šis susitikimas – puiki galimybė susipažinti su bene išsamiausia Lietuvos ekonomikos ir socialinių iššūkių analize bei padiskutuoti su jos rengime dalyvavusiais ekspertais.

Apie dalyvavimą diskusijoje informuokite iš anksto, el. paštu ausrine.dirzinskaite@ext.ec.europa.eu arba telefonu +370 5 210 73 54