Praūžus rinkiminiam periodui internetinėje erdvėje apstu įvairių komentarų.

Vieni jų tokie, kuriais tikrai negalime nepasidalinti, nes jie tokie taiklūs, kad pataiko tiesiai į dešimtuką.

Kviečiame susipažinti su „porinkiminiu” sociologijos ir politinės filosofijos dėstytojo Andriaus Švarplio komentaru.

BUM!

Juozas Olekas 24,36% – Kęstutis Mažeika 71.48%
Mantas Adomėnas 35,19% – Laimutė Matkevičienė 62,24%
Jurgis Razma 40,97% – Jonas Varkalys 54,92%
Rasa Juknevičienė 35,11% – Guoda Burokienė 62,38%
Julius Sabatauskas 34,6% – Robertas Šarknickas 60,99%
Stasys Šedbaras 31,2% – Remigijus Žemaitaitis 66,25%
Algirdas Butkevičius 47.42% – Kęstutis Smirnovas 49,44%
Petras Gražulis 41,63 – Bronius Markauskas 55,39
Arvydas Anušauskas 26,51 – Povilas Urbšys 70,58
Andrius Kupčinskas 32,83 – Aušra Papirtienė 64,34

Visiems elitistams pirdyloms: prieš tai, kai jūs vėl imsitės mums rodytis per visus kanalus, radijus, eterius ir spaudas, ir vėl įrodinėsite, kad reikia mažinti socialinę atskirtį, prieš tai, kai jūs vėl pasislėpsite už partinių sąrašų, jūs tiesiog imkite ir pasižiūrėkit į šiuos skaičius. Žiūrėkite dar kartą ir dar kartą. Jie jums sako: „ačiū, viso gero, nereikia!”.

Šį video klipą skiriu visiems elitistams, visiems, kurie nemato toliau Seimo ir Gedimino prospekto, kurie nežino ir morališkai atsisako žinoti kaip gyvena ta likusi (prasigėrusi ir degradavusi, kaip jūs sakote, ta jums nevertoji gyventi) Lietuva. Visi kurie į Lietuvą žiūrite per eurofondus, viešuosius pirkimus, Seimos nario kanceliarines išlaidas ir najujus lizinguotus džipus, pirktus per Latviją. Visiems mačiuliams, nausėdoms, mauricams, maximoms, vasiliauskams – visiems tiems, kurie toliau vienpusiškais skaičiais meluos apie pasaulines sausras vien tik tam, kad pagrįsti savo putlujį bankinį egzistavimą per aukštas kainas. Visoms dviračio žynioms, a.greitiems ir lėtesniems pasityčioti iš paprastų žmonių. Visoms miliūtėms, pumprickaitėms, jakilaičiams ir valatkoms. Žodžiu, visiems tiems, kurie tyčiojasi iš paprasto žmogaus poreikių ir kančių: jums šiandien parėjo

Bum-bum-bum-bum – BUM BUM BUM !

Ir nesvarbu, kad šansai yra tik 2 prieš 8, kad „valstiečiai žalieji“ tinkamai panaudos pasitikėjimo kreditą. Šįryt galima švęsti, nes šita arogantiškoji, cambridgo „varlyčių”, besityčiojanti, elitistinė Lietuva gavo šlapiu skuduru per savo smokingą. Jų auksiniai kupolai sudegė. Jei niekas nesikeis, po 4 metų sudegs ir visa jų „maskva“, tas jūs elitistinis manipuliacijų pasaulis, kurį jie sutapatino su Lietuvos valstybe. O tuomet galbūt prisikels ir žmonių Lietuva, tas klasikinis lietuviškas We the People.

BUM!