Artėjant LR Seimo rinkimams, imtasi aktyviai vertinti ir komentuoti kandidatus, narstyti eilutė po eilutės jų rinkimines programas. Pastebėti nesunku, visos jos gražios, žodis po žodžio kruopščiai išpuoštos skambiais ir daug žadančiais žodžiais. Tačiau partijos veiklos rezultatai priklauso tikrai ne nuo gražiai skambančios programos ar pavadinimo… Rezultatus sukuria žmonės, kurie su atsidavimu, nuoširdžiai tarnauja NE SAU, o SAVO VISUOMENEI. Lietuvos maistininkų profesinė sąjunga kviečia palaikyti tuos, kurie tikrai to nusipelnė ne pažadais, o tikrais ir rezultatus atnešusiais darbais.

 

Mielieji,

Lietuvos maistininkų profesinės sąjungos konferencijos delegatai pažymi, kad politikų savanaudiškas veikimas atvedė šalį prie tos ribos, kai augant ekonomikai didėja socialinė atskirtis, skurdas ir emigracija, darbo užmokestis senai nebeatitinka augančių kainų, žadėta mokesčių reforma nevyksta, toliau vyksta senatvės pensijų nuvertėjimas. Vyrauja totalus nepasitikėjimas visomis valdžios institucijomis. Mūsų išrinkti politikai, net nebandydami to slėpti, tarnauja tik verslo interesams. O kas apgins beveik 2 mln. paprastų Lietuvos žmonių interesus (darbuotojų, pensininkų ir kt.)?

Ryškiausias politinių svarstyklių disbalanso pavyzdys yra taip vadinamo socialinio modelio svarstymas Seime. Mūsų interesus atstovavo tik 4 Seimo nariai, kurie toliau dalyvaus 2016 m. Seimo rinkimuose :  socialdemokratas Algirdas Sysas (Vilniaus m. Šeškinės apygarda) Nr. 6, darbietis Mečislovas Zasčiurinskas (Kauno m. Šilainių apygarda Nr. 14, konservatorius Rimantas-Jonas Dagys ( Kauno m. Šilainių apygarda Nr. 14) ir centristas Naglis Puteikis (Klaipėdos Danės apygardoje Nr. 19).

Todėl profesinėms sąjungoms svarbu turėti Seime kuo daugiau darbuotojų interesus  atstovaujančių narių.

Šių metų rinkimuose į Lietuvos Respublikos Seimą kandidatu Antikorupcinės N. Puteikio ir K. Krivicko koalicijos sąraše bei Klaipėdos m.Baltijos vienmandatėje apygardoje Nr. 20 sutiko dalyvauti Lietuvos maistininkų profesinės sąjungos Tarybos narys, Klaipėdos regiono koordinatorius, „Švyturio“ ir PML profesinės sąjungos pirmininkas Raimondas Tamošauskas. Manome, kad jis savo kasdieniniu darbu įrodė mums savo kompetenciją, drąsą ir atsakomybę ginant darbuotojų interesus, turi didelę patirtį kolektyvinėse derybose su tarptautinio kapitalo įmonėmis.

Konferencijos delegatai kreipiasi į Lietuvos maistininkų profesinės sąjungos narius ir siūlo rinkimuose į Lietuvos Respublikos Seimą paremti Antikorupcinės N. Puteikio ir K. Krivicko koalicijos  kandidatą Klaipėdos Baltijos vienmandatėje apygardoje Nr. 20 Raimondą Tamošauską.

 

Raginkime profesinės sąjungos narius reitinguoti partijų sąrašus, kad į būsimą LR Seimą patektų kuo daugiau naujų narių.

 

 

      LMP metinės konferencijos delegatų vardu profesinės sąjungos pirmininkė

  Gražina Gruzdienė