Čia galite rasti naujausias aktualijas žiniasklaidoje, susijusias su darbo ir socialiniais įstatymais, pokyčiais darbo rinkoje, taip pat įdomius ir aktualius patarimus Jums ir Jūsų darbui.

Šį kartą – naujasis darbo kodeksas, Prezidentės veto ir dėl to kylančios prieštaringos emocijos.

Prezidentė perspėjo valdančiuosius dėl Darbo kodekso

Prezidentė Dalia Grybauskaitė tikisi, kad Seimas spręsdamas dėl veto Darbo kodeksui pritars jos siūlomam įstatymo variantui, kurį vadina kompromisiniu.

Plačiau…


Prezidentė tikisi, kad Seimas pritars jos Darbo kodekso variantui

Prezidentė Dalia Grybauskaitė sako, kad naujasis Darbo kodeksas turi užtikrinti socialinę apsaugą pažeidžiamiausiems žmonėms. Tai ji teigia po susitikimo su Seimo valdyba.

Plačiau…


Prezidentė apie Darbo kodeksą: „Reakcija buvo liguista“

Prasidėjus naujai Seimo rudens sesijai parlamentarai tikina darbus pradėsiantys nuo tų įstatymų projektų, kuriuos vetavo prezidentė Dalia Grybauskaitė. Paskutinį kartą lankydamasi Seime ir susitikdama su šios kadencijos Seimo valdyba prezidentė teigė, kad darbas buvo rezultatyvus, nors įtampų ir nuomonių skirtumų netrūko.

Plačiau…


Graužinienė: ne vien tiktai profsąjungų reikalavimų pildymas yra tarnavimas Lietuvos žmonėms

Seimo Pirmininkė Loreta Graužinienė sako, kad asmeniškai nepalaikys Lietuvos prezidentės Dalios Grybauskaitės pasiūlymų Darbo kodeksui ir balsuos prieš veto.

Plačiau…


Prieš lemiamą mūšį dėl Darbo kodekso Seime – investuotojų žygis su parašų maišu

Užsienio investuotojai vėl ragina Seimą atmesti prezidentės siūlytas Darbo kodekso pataisas. Antradienį grupė Investuotojų forumo narių aplankė Seimo pirmininkę Loretą Graužinienę ir atnešė 200 parašų.

Plačiau…