Čia galite rasti naujausias aktualijas žiniasklaidoje, susijusias su darbo ir socialiniais įstatymais, pokyčiais darbo rinkoje, taip pat įdomius ir aktualius patarimus Jums ir Jūsų darbui. Na, o šį kartą – flashback’as iš palapinių miestelio prie Vyriausybės.

 

Dėl naujojo Darbo kodekso – bruzdesiai Socialdemokratų partijos viduje

Grupė Vilniaus socialdemokratų nepritardami Vyriausybės inicijuotam naujajam Darbo kodeksui pirmadienį rengia akciją prie centrinės Socialdemokratų partijos (LSDP) būstinės.

Plačiau…


 

Grybauskaitė raginama vetuoti „buldozerinį“ Darbo kodeksą

Visuomenininkai ragina prezidentę vetuoti naująjį Darbo kodeksą ir grąžinti Seimui tobulinti jį iš esmės.

Plačiau…


 

Butkevičiui nepatiks – prieš Darbo kodeksą kyla partiečiai

Valdantieji socialdemokratai partijos viduje nesutaria dėl Seimo patvirtinto naujojo Darbo kodekso. Pirmadienio vakarą prie centrinės Socialdemokratų partijos (LSDP) būstinės Vilniaus centre surengta Vilniaus miesto skyriaus narių protesto akcija.

Plačiau…


 

Darbo kodekso kritiką prie Vyriausybės gožė šalininkų balsai

Policijos „Stop“ juosta aptverta Vyriausybė, būrys pareigūnų ir pikti protestuotojai – tokį vaizdą praeiviai matė pirmadienį sostinės centre. Prie Vyriausybės susirinkę profsąjungų atstovai, jaunimas ir kiti vilniečiai toliau diskutavo apie naująjį Darbo kodeksą. Šįkart susirinko ir tie, kurie  jį palaiko.

Plačiau…


 

Protestuotojai dėl Darbo kodekso prie Vyriausybės neprileisti, budi papildomos policijos pajėgos

Pirmadienį prie Vyriausybės pareikšti nepasitenkinimo naujuoju Darbo kodeksu susirinko profesinių sąjungų ir judėjimo „Gyvenimas per brangus“ atstovų. Piketuojančiuosius prie Ministrų kabineto rūmų pasitikusi Lietuvos socialdemokratinio jaunimo sąjunga (LSDJS) reiškia palaikymą Seime priimtam dokumentui.

Plačiau…


 

Nauju Darbo kodeksu nepatenkinti protestuotojai vėl apgulė Vyriausybę

Joninių savaitgalį pailsėję naujuoju Darbo kodeksu nepatenkinti protestuotojai pirmadienį per pietus vėl susirinko prie Vyriausybės durų. Čia juos pasitiko būrys policininkų, o Vyriausybė buvo apjuosta „STOP“ juosta, kad piketuotojai laikytųsi tinkamo atstumo.

Plačiau…


 

Išsigando protestuotojų: Vyriausybė aptverta „Stop“ juosta ir papildomų policijos pajėgų

Pirmadienį Vyriausybės rūmai aptverti „Stop“ juosta, Vinco Kudirkos aikštėje sutelktos didelės policijos pajėgos. Taip ruošiamasi protestams – į Vinco Kudirkos aikštę grįžo protestuojantys studentai su palapinėmis, pasisakantys prieš naująjį Darbo kodeksą (DK).

Plačiau… 


 

Naujojo Darbo kodekso palyginimas: atotrūkis tarp paprastų žmonių ir išrinktųjų akivaizdus

TV3 pasidomėjus, kaip veiks naujasis Darbo kodeksas, aiškėja, kad atotrūkis tarp paprastų žmonių ir išrinktųjų dar padidės.

Plačiau… 


 

Naujame Darbo kodekse gimusios „nulio valandų“ sutartys sudomino pramogų pasaulį

Naujasis Darbo kodeksas, ką tik priimtas Seime, įneš ir dar neregėtų naujovių. Viena jų – nenustatytos apimties darbo, dar vadinamos „nulio valandų“, sutartys. Tai Didžiojoje Britanijoje sėkmingai prigijusi naujovė. Profesinių sąjungų atstovai perspėja, kad tokie darbuotojai bus be jokio socialinio draudimo, o darbdaviai giria naujovę. Panašu, kad pirmosios „nulio valandų“ sutartys atsiras pramogų pasaulyje.

Plačiau…


 

 BUTKEVIČIUS: NAUJASIS DARBO KODEKSAS PRIIMTAS DEMOKRATIŠKAI


 

Viešas profesinių sąjungų kreipimasis į Lietuvos Respublikos Prezidentę dėl naujo Darbo kodekso


PALAIKYMO PROTESTUOTOJAI SULAUKĖ IR IŠ UŽSIENIO