Praėjusią savaitę Valstybinėje darbo inspekcijoje (šių metų rugpjūčio 10 d. 8 val. duomenimis) buvo gauti pranešimai, kad įvykių darbe metu buvo sunkiai pakenkta 3 darbuotojų sveikatai ir 2 darbuotojai mirė.

      Liepos 19 d. AB „Freda“ (Kaunas) teritorijoje iš automobilinio krautuvo, praradęs sąmonę, iškrito ir sunkią galvos traumą patyrė krautuvą vairavęs vairuotojas.

      Liepos 27 d. Šilutės r. Policijos komisariatas informavo VDI, kad š. m. birželio 8 dieną Prycmų kaime (Šilutės r.) šalia traktoriaus su prie jo prikabintu šieno presu buvo rastas pas ūkininką Vytautą Kasparavičių dirbusio traktorininko lavonas.

      Liepos 30 d. Branduoliškių kaime (Šakių r.) uždaroje elektros skirstykloje valydamas šynas prie veikiančio galios skyriklio peilio su koja prisilietė ir dėl susidariusio elektros lanko apdegė A. Žilinskio ir ko UAB (Jurbarko r.) oro linijų elektromonteris.

      Rugpjūčio 3 d. UAB „VEEKO“ (Panevėžio r.) paruošimo ceche veikiantis plastiko rūšiavimo transporteris sunkiai sužalojo šalia jo savo darbo vietą tvarkiusios plastiko rūšiuotojos ranką.

      Rugpjūčio 5 d. Tauragėje statybos aikštelėje traktorininkas, lygindamas ekskavatoriumi skaldą, netyčia pakėlė kėlimo mechanizmą, kuris kliudė ant metalo konstrukcijų sumontuotą perdangos plokštę. Plokštė slydo, kliudydama toje vietoje stovėjusį kitą traktorininką-vairuotoją. Dėl patirtų sužalojimų nukentėjusysis mirė.

 

Būkite atsargūs!

 

VDI inf.