Savaitgalis puikus laikas pailsėti nuo darbo įtampos, praleisti daugiau laiko su šeima bei atgauti fizines ir moralines jėgas. Tačiau šis laikas ilgai netrunka, o sugrįžti į darbus reikia žvaliems ir pailsėjusiems. Kaip suspėti pailsėti ir pirmadienį į darbą sugrįžti žvaliems?

Ką daryti, kad pirmadieniais patirtume kuo mažiau streso?
Nepamirškite, kad tik planuodami savo laiką ir skirdami pakankamai laiko poilsiui užtikrinsite produktyvią darbo savaitę, išvengsite problemų darbe bei padidinsite savo darbo našumą.
Mokslininkai parengė keletą patarimų, kuriais rekomenduojama vadovautis, siekiant atsikratyti prastos pirmadieninės nuotaikos:


1. Pradėkite sekančią savaitę planuoti jau penktadienį. Susitvarkykite savo darbo vietą. Jei nespėjate to padaryti penktadieniais, tada rekomenduojama pirmadienį į darbą ateiti kiek ankščiau ir skirti laiko pasiruošimui.
2. Penktadienį nemažiau svarbu susidaryti darbų planą kitai savaitei, kadangi pirmadienį vos tik atvykę į darbą, jau per pirmas valandas galėsite nudirbti pirmuosius darbus.
3. Jei esate vakarėlių žmogus, tuomet rekomenduojama vakarėlius organizuoti šeštadienio vakarais, kad dar turėtumėte laiko pailsėti.
4. Pasistenkite neturėti neramaus savaitgalio.
5. Operatyviai organizuokite savo laiką sekmadienį. Eikite ankščiau miegoti. Nuėjimas sekmadieniais vėlai miegoti, atima Jūsų energiją visai ateinančiai savaitei. Prieš einant miegoti, taip pat rekomenduojame iš anksto pasiruošti aprangą, kad ryte nereiktų eiti iš proto beieškant drabužių.
6. Nepamirškite jog sekmadienį sukauptą energiją naudosite visai savaitei.🙂
7. Ne veltui sakoma, kad sportas sveikata. Mankšta pirmadienio rytą, Jums tikrai garantuos geresnę savaitės pradžią.
8. Planuokite savo laiką ir laiku pasieksite užsibrėžtus rezultatus


O dabar susikaupkite, būkite pozityvūs, drąsūs, atkaklūs, stiprūs ir koncentruoti!